Kategorie produktů

Shandong Senter Electronic Co., Ltd

Adresa: No.18 Liu Yishan Road, nové & Hi-Tech oblasti Zibo City, provincie Shandong, Čína

Tel:+ 86-533-3589257

Fax:+ 86-533-3588123

Telefon:+8613864445371

E-mail:sales@senter.com.cn

ST800K-U přenosné kapesní optické vlákno Power Meter ST/FC/SC/LC/měření OPM/USB/funkce/Li baterie

1. Stručný úvod s širokou škálou funkcí, měřič optického výkonu ST800K-U je výkonný nástroj pro použití v optických instalací a údržbou. Jeho robustní a odolné konstrukce je perfektní volbou pro široké oblasti použití. ST800K-U optický měřič výkonu mohou vyzkoušet...

Podrobnosti o produktu

1.Stručný úvod

S širokou škálou funkcí měřič optického výkonu ST800K-U je výkonný nástroj pro použití v optických instalací a údržbou. Jeho robustní a odolné konstrukce je perfektní volbou pro široké oblasti použití.

ST800K-U optické energie Metercan testování optického signálu v rozmezí 800 ~ 1700nm vlnové délky. Existují, 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, šest druhů vlnové kalibračních bodů. Lze použít pro linearita a non linearita testu a to může zobrazit přímé i relativní Zkouška optického signálu.

Tento měřič může být široce používán v testu LAN, WAN, metropolitní sítě, CATV čistá nebo dálkové vlákno čisté a jiných situacích.

2. funkce

(1) Multi-vlnová délka přesné měření

(2) absolutní moc měření dBm nebo μw

(3) relativní síly měření DB

(4) automatické vypnutí funkce

(5) 270, 330, 1 K, 2 KHz frekvence světla identifikace a označení

6) nízké napětí indikace

7) automatické vlnové identifikace (s pomocí světelného zdroje)

8) ukládat 1000 skupiny dat

9) odeslat výsledek testu pomocí USB portu

10) displej real-time hodiny

11) výstupní 650nm VFL

12) pro univerzální adaptéry (FC, ST, SC, LC)

13) kapesní, velké LCD podsvícení displeje, snadno-až k cvičení

3. specifikace

Vlnové délce (nm)

800~1700

Typ detektoru

InGaAs

Standardní wavelength(nm)

850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625

Moc testování rozsah (dBm)

-50 ~ +26 nebo -70 ~ + 10

Nejistota

±5%

Rozlišení

Linearita: 0,1 %, logaritmus: 0.01dBm

Úložná kapacita

1000 skupiny

Obecné specifikace

Konektory

FC, ST, SC, LC

Pracovní teplota (° C)

-10~+50

Skladovací teplota (° C)

-30~+60

Hmotnost (g)

430 (bez baterií)

Rozměr (mm)

200×90×43

Baterie

4 KS AA baterie nebo lithiové baterie

Batteryworking duration(h)

Ne méně než 75 (dle objemu baterie)

Automatické vypnutí čas (min.)

10

Produkty série měřič optického výkonu ST800K-U

Model č.

Výkonový rozsah testu(dBm)

Adaptér rozhraní

Baterie

Značky

ST800K-UA

-50~+26

FC, ST, SC

Dobíjecí Li-ion baterie

Pokud potřebujete suché AA baterie, informujte nás předem.

ST800K-UB

-50~+26

FC, ST, SC, LC

Dobíjecí Li

ST800K-UC

-70~+10

FC, ST, SC

Dobíjecí Li

ST800K-UD

-70~+10

FC, ST, SC, LC

Dobíjecí Li

Portable handheld Optical fiber Power Meter ST/FC/SC/LC/measurement OPM/USB/storage function/Li battery ST800K-U

Pokud jste v nouzi st800k-u přenosné kapesní optické vlákno moc měřič st/fc/sc/lc/měření opm/usb/skladování funkce/li baterie pomoci s vaším podnikáním, se prosím koupit s naší továrně. Jako jeden z předních těchto výrobců v Číně, bude vám nabízíme nízké ceny a bezkonkurenční služby.

Hot Tags: st800k-u přenosné kapesní optické vlákno moc měřič st/fc/sc/lc/měření opm/usb/úložiště funkce/li baterie, Čína, výrobce, továrny, nízká cena, koupit
Související produkty
Dotaz