Kategorie produktů

Shandong Senter Electronic Co., Ltd

Adresa: No.18 Liu Yishan Road, nové & Hi-Tech oblasti Zibo City, provincie Shandong, Čína

Tel:+ 86-533-3589257

Fax:+ 86-533-3588123

Telefon:+8613864445371

E-mail:sales@senter.com.cn

ST3200 1310/1550nm 160km / 120km 32/30dB, 28-26 přenosné OTDR metr s USB OTDR Tester, dotyková obrazovka

ST3200 1310/1550nm 160km / 120km 32/30dB, 28-26 přenosné OTDR metr s USB OTDR Tester, dotyková obrazovka

Přehled ST3200 OTDR (Optical Time Domain reflektometr) je tester komunikace inteligentního optického vlákna. Tento tester je snadno ovladatelný a přenosné, která má 3,5 palcový barevný LCD dotknete obrazovky. Má také inteligentní analýza událostí a více uživatelsky-přátelské operace. To je ideál...

Podrobnosti o produktu

Přehled

ST3200OTDR (OpticalTimeDomainReflectometer) isanintelligentopticalfibercommunicationtester. Thistesteriseasytouseandportable, whichhasa3.5-inchcolorLCDtouchingscreen.Italsopossesseseventsintelligentanalysisandmoreuser — friendlyoperation.

Itisanidealtestinstrumentforthefibertestingandtroubleshooting.Itcantestthelengthofopticalfiberandopticalfibercableattenuationcoefficient.Itcanexactlydisplaythelossdistributioncurveoftheopticalfiberandcableaswellasthelossbetweentwopointsandthejointloss.Italsocantestthedistancebetweentwopointsandthepositionofjoint,faultpointaswellasbreakingpoint. ThistesterhasVFL (VisionFaultLocating) systém. Soitbecomesconvenienttotestthefaultlocationofjumperwire.

Mainfunctions

Testthedistancebetweentwopointsanddynamicallydisplaythedistancebetweentwocursors

Testthelossbetweentwopointsandthelossconstantoftheopticalfiberandcable

Testthejointloss

Auto-optimizationandquickresponse

Searchfortheeventpointsautomatically

Thefunctionofwaveformstorage:itcanstorethewaveformdataandtestconditionintothediskandthestoredinformationalsocandisplayagain.

Supportthefunctionofcopy:itcancopythedatafilewhichisbuiltintheinternaldiskintotheU-diskdirectly.

Specifikace

GeneralSpecifications

Opticaloutputconnector

FC-PC(Standard)

Displayscreen

320×2403.5inchcoloredLCD(touchscreen)

Přístav

USBport

Environmentalrequirement

Workingenvironmenttemperature:0 ~ 50℃

Storingenvironmenttemperature: -20 ~ 60 ℃

Relativehumidity:0%~95%(non-Condensing)

Rozměr

D × Š × H: 220 mm × 105 mm × 60 mm

Hmotnost:

about1kg

Durationofthebattery

Úsporný režim: andgt; 50h

TestingTime:andgt; 20 h

KeyTechSpecifications

Dílčí modely

ST3200-3528

ST3200-3532

Vlnové délky

1310nm/1550nm±20nm

DynamicRange

28/26dB

32/30 dB

Range(km)

1,2,4,8,15,30,60,90,120

1,2,4,8,15,30,60,90,160

FiberUnderTest

Singlemode

PulseWidth(ns)

10/20/50/100/200/500/1us/2us/5us/10us/20us/Auto

WorkingCurrent

450-600mA

PowerConsumption

About4W

EventDeadZone

≤2m

AttenuationDeadZone

≤10m

TheVFLoutputpower

andgt; 2 MW

Thecapacityofstoringwaveform

andgt; 10000

DegreeofLinearity(dB)

±0.05

LossThreshold(dB)

0.01

LossResolution(dB)

0.01

SamplingResolution(m)

0.16~5

AveragingTime

5S, 15s, 30s, 1min, 2min, 3min

PowerConsumption

andlt; 3W

Alarmwithlight

andgt;1uw(-30dBm)

DistanceUncertainty

±(1m+samplinginterval+Range×0.005%)

ST3200 handheld OTDR, Mini OTDR. USB function


ST3200 handheld OTDR, Mini OTDR. USB function

ST3200 handheld OTDR, Mini OTDR. USB functionST3200 handheld OTDR, Mini OTDR. USB function

Randamp; D bydlení

Výrobou


Testovací místnost:

Certifikáty:

ST3200 handheld OTDR, Mini OTDR. USB function

Doprava

Allavailableshippingwayscouldbeapplied.byexpress,Air.

Appointedshippingcompanyorourownforwardersallcouldbeusedinshipment.

Full-waytrackingtheitemsforyoubeforethegoodsarrive

Kontaktujte nás

Wehighlyappreciateyouranyenquirybyemail, orinstantmessage,

Wewillreplyyouremailwithin12hours.

pleasefeelfreetocallusatanytimeifthereisanyquestions.

Pokud jste v nouzi st3200 1310/1550nm 160 km/120 km 32/30db, 28-26 přenosné otdr metr s usb otdr tester, dotykové obrazovky pomoci s vaší firmou, se prosím koupit s naší továrně. Jako jeden z předních těchto výrobců v Číně, bude vám nabízíme nízké ceny a bezkonkurenční služby.

Hot Tags: st3200 1310/1550nm 160km / 120km 32/30db, 28-26 přenosné otdr metr s usb otdr tester, dotykové obrazovky, Čína, výrobce, továrny, nízká cena, koupit
Související produkty
Dotaz